Unganlar Sağlık Mua...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Unganlar Sağlık Muayenesi - DV2024

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Beğeniler
875 Görüntüleme
admin
(@admin)
YÖNETİCİ Admin
Üye olma tarihi: 1 yıl önce
Gönderiler: 84
Konu başlatıcı  

Merhabalar bugün unganlarda sağlık muayenesine girdim, 9.10 du randevum. 8.50 de varmıştım tam 9 da açıyorlar 10-15 kişi vardı.

Yarımızdan fazlası iranlıydı yine, aile birleşimine başvuran 2 aile vardı türk olarak birde.

Kayıt işlemi yaptıktan sonra 5. Katta kan tahlili aldılar 47,5 usd ödeme aldılar sonrasında 3. Katta röntgen filmi çektiler tekrar unganlara geldiğimde 10-15 dakika doktora görünmek için bekledim.

İçeri girdiğimde boy ve kilo ölçümü yapıldı sonrasında iç çamaşır kalıcak şekilde önlükle doktoru bekledim mehmet bey yoktu bi 10 dakikada bekledikten sonra hanımefendi geldi ve çok hızlıca kontrollere başladı aşırı hızlı ilerledi diyebilirim, genel rahatsızlığın varmı v,b sorular sordu birde dövmelerimi ekstra not aldı.

Onun haricinde 5 tane aşı yaptı; kızamık, kızamıkçık, tetanoz, hepatit b ve grip aşısı yaptı.

340 usd ödeme aldılar. Aynı şekilde dedikleri gibi ertesi gün 3 ile 5 arasında alabileceğimi söylediler. Randevum 7 şubatta işim yoğun olduğundan dolayı peşpeşe sıkıştırmamak adına erkenden sağlık kontrollerini yaptırdım.

Not; dün yazmıştım bi belge çıktı almayı unuttuğumu, gişedeki hanfendi belgeyi mail attırarak yardımcı oldu. Belge unutan olursa bilgisinide veriyim.

 

NOT: DV2024 Telegram grubundan alınmıştır.

15 Yıllık Tecrübe


   
Alıntı
Konu Etiketleri
Paylaş: